NewsFLASH

Newsletter

Najcześciej Czytane

  1. Klinika Stanika -... 09.08.2010 Drogie Panie! Ile to razy zastanawiałyście się nad... Odsłon: 25450
  2. Jaki krój stroju... 09.07.2010 Jabłko, gruszka, a może jednak klepsydra? Zastanawiasz się jaki... Odsłon: 25304
  3. Sexy Mama – to... 18.11.2010 Zmęczenie, stres wynikający z nowej sytuacji, w jakiej się... Odsłon: 17242

Kategorie

Archiwum

Bra fitting odkryciem Elbląga

Klinika Stanika w salonie Neomi pozwoliła elblążankom odkryć miejsce, w którym mogą w zaciszu poddać się stanikowej metamorfozie i znaleźć idealnie dobrany biustonosz marek Panache. - Chyba żadna z kobiet, które przybyły na akcję, nie wiedziała, że w Elblągu działa sklep oferujący profesjonalny bra fitting - relacjonuje Emilka, Stanikowa Pani Doktor. Teraz już wiedzą i na pewno tu wrócą, bo - jak usłyszała Dorota, Stanikowa Pani Doktor - mają dość fatalnych staników, które deformują biust i po kilku praniach do niczego się nie nadają.

- Wszystkie moje pacjentki były u bra fitterki pierwszy raz i na początek metamorfozy chciały nabyć przede wszystkim bieliznę w kolorach neutralnych: białą, czarną lub cielistą - wspomina Emilka. - Kilka z nich skusiło się potem na sezonowe, kolorowe staniki, które na pewno urozmaicą ich bieliźnianą szufladę - dodaje z uśmiechem Stanikowa Pani Doktor.

Klientki wychodziły z przymierzalni zadowolone, uśmiechnięte i zszokowane efektem, jaki można osiągnąć, nosząc idealnie dobrany biustonosz. - Jedna z Pań, którą obsługiwałam powiedziała, że po raz pierwszy od 20 lat nie ma piersi na brzuchu i teraz dopiero zauważyła, że posiada talię - relacjonuje Dorota, Stanikowa Pani Doktor.

Klinikę Stanika w Elblągu śmiało można określić jako sukces. Elblążanki zapoznały się z ideą bra fittingu i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będą miały okazję na bliższe spotkanie z markami Panache. A my już szykujemy się do wizyty w Gnieźnie - Klinika Stanika zagości tam już w najbliższą sobotę. Zapraszamy gorąco!

 

opis niedostepnyKlinikę Stanika w Neomi czas zacząć...
opis niedostepny Podczas oczekiwania na stanikową metamorfozę można zapoznać się z materiałami promocyjnymi.
opis niedostepnyDorota, Stanikowa Pani Doktor, w poszukiwaniu idealnego stanika dla swojej pacjentki.
opis niedostepny Dobry humor dopisuje :) Emilka, Stanikowa Pani Doktor, i jej wybranka - Lucy (Cleo).
opis niedostepnyPamiątkowe zdjęcie Stanikowych Pań Doktor z pacjentkami Kliniki Stanika :)
opis niedostepnyLosowanie szczęśliwego kuponu :)